Bodrum ‘da Nerede Tatil Yapılır?

Bodrum ‘da nerede tatil yapılır? Bodrum ‘da nasıl hesaplı tatil yapılır? Bodrum ‘da Nasıl Huzurlu Tatil Yapılır?

Bodrum ‘da Kimler tatil yapmayı tercih ediyor?

Ülkemiz genelinde en çok tercih edilen tatil yerlerinden bir tanesidir. İş insanları, yabancı turistler, şarkıcılar, sinema oyuncuları ve birçok insan tatil yapmak için bodrumu tercih etmektedir. Öyle ki dünyanın en zengin insanlarından birisi olan Bill Gates bile lüks yatını bodruma demirlemektedir. Peki bodrum ‘da nerede tatil yapılır?

bodrum 'da nerede tatil yapılır?
bodrum ‘da nerede tatil yapılır?

Bodrum Nasıl bir yer?

Eşsiz doğası, manzarası, havası ve sahilleri ile bodrum  adete yer yüzündeki cennettir. Çok popüler bir tatil köyü olması sebebi ile,  her kesim tarafından rağbet görmektedir. İnsanlar, bu eşsiz tatil cennetinde birkaç gün geçirmek için kilometrelerce uzaklıktaki yollardan saatlerce yolculuk yaparak gelmektedir.

bodrum 'da nerede tatil yapılır?
bodrum ‘da ucuz tatil

Bodrum ‘da ucuza tatil yapmak

Bodrum ‘da ucuza tatil yapmayı herkes ister. İşte bu eşsiz güzellikte olan tatil cennetinde, uygun bütçe ile rahatça tatil yapabileceğiniz, ailenizle eğlenip unutulmaz bir an yaşayabileceğiniz muazzam bir tatil köyünü sizlere sunmak istiyoruz.

bodrum 'da nerede tatil yapılır?
bodrum iglo evleri

Bodrum İglo Evleri…

Bodrum’da Akyalar mevkiinde bulunan “İglo City” Kutuplarda bulunan buz evleri tarzında inşa edilen “iglo” yapıları ile farklı ve sıra dışı bir tatil deneyimi için sizleri bekliyor. Birbirinden bağımsız olarak inşa edilen on adet iglo ile,  şehir hayatının stresinden uzak, doğa ve temiz hava içerisinde, deniz manzarasına sahip, hem doğanın hem denizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz muhteşem bir tatil köyüdür. Temizlik ve hijyen konusunda standarların üzerinde bir gayret ile hizmet vermektedir. İglo evleri içersinde banyo, sıcak su, klima, minibar gibi imkanlar bulunmakla beraber ayrıca Avangart restaurant mevcut olup,  açık büfe serpme kahvaltı ve lezzetli menüleri ile sizlere hizmet vermektedir.

bodrum 'da nerede tatil yapılır?
Bodrum İglo City

Bodrumda bütçenize uygun eşsiz bir tatil deneyimi için “Bodrum İglo City” tatil köyünün sosyal medya ve iletişim kanallarını aşağıda bulabilirsiniz. İyi tatiller.

Bodrum İglo City inceleme ve Rezervasyon Resmi Sitesi: İgloCity

Bodrum İglo City İnstagram