Yeni Nesil Para Kazanma. Yandex Tolaka - Türk Otağı

Yeni Nesil Para Kazanma. Yandex Tolaka

Sloganımız; Yeni nesil para kazanma,

Yandex Toloka… İnternet üzerinden bilgisayarınızı veya cep telefonunuzu kullanarak para kazandıran ve ek gelir elde etmenizi sağlayan bir platformdur.

Üye olduğunuz andan itibaren çeşitli görevler vererek para kazanmanıza olanak sağlayan yandex toloka, yaptığınız görevlerin kalitesine göre daha yüksek meblalar kazanmanızı da olanak sağlayarak hatrı sayılır şekilde kazanç elde etmenize fırsat vermektedir.

Yaptığımız araştırmalara göre bu sistem kullanıma ilk açıldığı tarihlerde daha fazla kazanç elde etme olanağı sunuyormuş ancak şu dönemde de gelen görevlerin çeşitliliği ile günde 2-3 $ kazanma fırsatınız var. Tabi saha görevlerini de eklersen günde 7-8 $’a kadar kazanabilirsiniz.

Görevler ile ilgili daha sonra detaylı bir makale yayınlayacağız. Yandex Toloka ile para kazanmak için üye olup görevlere başlamanız yeterli. Tabiki her görev için öncelikle eğitim içeren görevler atanmaktadır. Eğitim görevlerini ne kadar yüksek puan ile bitirir iseniz kazancınız ve görev alma olasılığınız o kadar artar. Yaptığınız görevlerden kazandığınız paraları ise papara hesabı ve diğer ödeme yöntemleri ile anında çekebiliyorsunuz.

Üye olan herkese arkadaşlarını davet etmesi için birer referans kodu da veriliyor. Bu kod ile sisteme üye olan arkadaşlarınızın yaptığı görevlerde de ayrıca %5 ila %20 arası gelir elde ediyorsunuz.

Yandex Toloka’ya aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz ve

Sisteme üye olurken kullanmak isterseniz aşağıdaki kink aynı zamanda referans bağlantımızdır.

https://toloka.yandex.com.tr/promo?referralCode=2PPTKUZG

Görüşleriniz, sorularınız veya önerileriniz olur ise bu bağlantı altına yorum yaparak bizlerden destek alabilirsiniz.

Herkese bol ve hayırlı kazançlar dileriz.

Beğen ve Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares